Uniwersyteckie Kolędowanie w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego

Już po raz dziesiąty w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego społeczność akademicka spotkała się by wspólnie kolędować.

Uniwersyteckie Kolędowanie to wyjątkowe wydarzenie, które pozwala na integrację społeczności akademickiej.

W tym czasie na scenie wybrzmiały kolędy i pastorałki w wykonaniu zarówno studentów jak i pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego. Kolędowanie łączy pokolenia i niesie za sobą wiele pozytywnych emocji. Na scenie zaprezentowano staropolskie kolędy oraz autorskie pastorałki w wyjątkowych aranżacjach. Zaśpiewano zarówno polskie jak i anglojęzyczne utwory.

Na zakończenie koncertu wszyscy uczestnicy Uniwersyteckiego Kolędowania wspólnie, na scenie, zaśpiewali kolędę Bóg się rodzi.