Uniwersytet Rzeszowski uhonorowany wyróżnieniem „Złoty Prym” w kategorii: instytucje wspierające Podkarpackiego Kuratora Oświaty na polu edukacyjnym

Z okazji Święta Edukacji Narodowej, łączącego się w tym roku z obchodami 250. rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej, w dniu 12 października br. Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch uhonorowała Uniwersytet Rzeszowski nagrodą  Złoty Prym oraz wyróżniła JM prof. dra hab. Sylwestra Czopka - Rektora UR za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

Uniwersytet Rzeszowski został uhonorowany wyróżnieniem „Złoty Prym” w kategorii: instytucje wspierające Podkarpackiego Kuratora Oświaty na polu edukacyjnym, m.in. za współpracę przy realizacji projektów: Podkarpacki Kongres Zawodowy, Przedmiotowy Konkurs z Informatyki, Wojewódzki Konkurs Tematyczny: Podkarpacki Baltie oraz Wtorki z Panem Cogito.