Wzrost prestiżu czasopism Uniwersytetu Rzeszowskiego – Komunikat Ministra Edukacji i Nauki

Z najnowszego komunikatu Ministra Edukacji i Nauki z dnia 17 lipca 2023 r.  wynika, że czasopisma Uniwersytetu Rzeszowskiego odnotowały wzrost w punktacji. Jest to owoc pracy i zaangażowania zarówno kadry naukowej, jak i studentów, którzy wspólnie przyczyniają się do rozwoju wiedzy i nauki. Według informacji przekazanych w komunikacie, punktacja publikacji naukowych związanych z Uniwersytetem Rzeszowskim wzrosła w znacznym stopniu w porównaniu z poprzednimi latami.

Komunikat Ministra Edukacji i Nauki z dnia 17 lipca 2023 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych

Wykaz czasopism Uniwersytetu Rzeszowskiego