XII Noc Biologów w Uniwersytecie Rzeszowskim

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 13 stycznia 2023 roku odbędzie się kolejna, już - XII edycja, ogólnopolskiej akcji Noc Biologów. Z tej okazji studenci, doktoranci i pracownicy Instytutu Biologii i Biotechnologii oraz Kolegium Nauk Przyrodniczych zapraszają wszystkich entuzjastów przyrody do uczestniczenia w tym wydarzeniu.

Pracujemy intensywnie, aby przygotować dla Państwa bogatą i różnorodną ofertę zajęć edukacyjnych. Postaramy się przybliżyć Państwu tajniki biologii oraz pracy naukowców poprzez wykłady, warsztaty, pokazy, czy gry edukacyjne. Liczymy, że nie zabraknie również licznych nocnych dyskusji w murach Uniwersytetu.

Noc Biologów 2023 będzie realizowana jedynie w kontakcie bezpośrednim (tryb może ulec zmianie ze względu na sytuację epidemiologiczną) w Kampusie Zalesie (budynek D9 i D7) oraz Kampusie Rejtana (głównie budynek A0). Punkty rejestracyjne będą znajdować się w budynkach D9 i A0.

Program wydarzenia Noc Biologów (nocbiologow.pl)