Za nami drugie spotkania z serii Wtorki z Panem Cogito na Uniwersytecie Rzeszowskim

W mediach zaplątani- to tytuł drugiego już spotkania z serii Wtorki z Panem Cogito na Uniwersytecie Rzeszowskim. 18 kwietnia w dużej auli odbyło się kolejne spotkanie z serii Wtorki z Panem Cogito organizowane przez Instytut Filozofii Kolegium Nauk Humanistycznych.

Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w interesujących wykładach i prelekcjach na temat zasad działania mediów oraz mądrego korzystania z nich.
Następne spotkanie z serii "Wtorki z Panem Cogito" zaplanowane jest na 25 kwietnia w godzinach od 10.30 do 12.00.
W programie kolejnego spotkania znajdzie się wykład specjalisty od mediów, porady psychoterapeuty dotyczące mądrego korzystania z mediów, omówienie jawnych pytań maturalnych z listy CKE oraz kulminacyjny punkt spotkania - panel dyskusyjny.