,,Zdrowie pod Choinkę" akacja zorganizowana przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego i SKN Położnych

,,Zdrowie pod Choinkę” to inicjatywa zorganizowana przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego i SKN Położnych. Jej celem jest promowanie edukacji w zakresie zdrowia wśród społeczności akademickiej.

Podczas wydarzenia uczestnicy mieli okazję skorzystać z wiedzy studentów działających w Studenckich Kołach Naukowych: SKN Dietetyków, SKN „Habitus”, SKN Profilaktyki Chorób Cywilizacyjnych, SKN Psychiatrii, SKN Elektroradiologii oraz SKN Immunologii. Dzięki ich zaangażowaniu uczestnicy mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat troski o zdrowie w okresie świątecznym oraz poza nim. Jednym z wyjątkowych elementów tej akcji było współtworzenie kartek świątecznych dla małych pacjentów Oddziału Onkologii w KSW nr 2.

„Zdrowie pod Choinkę” to nie tylko inicjatywa edukacyjna, ale również społeczna, której celem jest promowanie zdrowego stylu życia, zwłaszcza w okresie świątecznym. Dzięki zaangażowaniu różnych organizacji i uczestników, wydarzanie to przyniosło wiele wartościowych informacji oraz promowało ideę dbałości o zdrowie w społeczności akademickiej.