W ubiegły weekend poznaliśmy najlepszych zawodników ergometru wioślarskiego 2024 roku.

3. Akademicki Turniej Szachowy Polska – Kaukaz 2021 o Puchar Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego w ramach 10 Międzynarodowej Konferencji Naukowej KAUKAZ – PRZESZŁOŚĆ – TERAŹNIEJSZOŚĆ – PRZYSZŁOŚĆ

1. INTERNATIONAL  SCIENTIFIC  CONFERENCE

CAUCASUS – RZESZÓW 2021

1. Akademicki Turniej Szachowy

Polska – Kaukaz 2021

o Puchar Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego

w ramach 10 Międzynarodowej Konferencji Naukowej

KAUKAZ PRZESZŁOŚĆ TERAŹNIEJSZOŚĆ PRZYSZŁOŚĆ

Studium Wychowania Fizycznego i Rekreacji Uniwersytetu Rzeszowskiego

Sekcja Szachowa Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego

Miejsce przeprowadzenia zawodów

Uniwersytet Rzeszowski ul. Pigonia 1, 35-959 Rzeszów (budynek A0, aula A0, I p.).

Zawody zostaną przeprowadzone w dniu 22.10.2021 r. (godzina do ustalenia ).

Warunki uczestnictwa

Uczestnikami turnieju mogą być studenci, doktoranci, uczestnicy konferencji, pracownicy naukowi z polskich i kaukaskich ośrodków naukowych oraz goście zaproszeni przez organizatorów.

System gry

Szwajcarski system kontrolowany w 5 rundach, tempo 10 minut na gracza.

Zgłoszenie do turnieju

Udział w turnieju musi być potwierdzony do 21.10.2021 na adres e-mail adam.maryniak2107@gmail.com Udział w turnieju musi zostać potwierdzony do godziny 12:00 w sali gry przed rozpoczęciem 1 rundy turnieju.