Badania „Bezpieczeństwo i równe traktowanie osób studiujących w Uniwersytecie Rzeszowskim”

Rozpoczęła się pierwsza – ilościowa – część badań „Bezpieczeństwo i równe traktowanie osób studiujących w Uniwersytecie Rzeszowskim” wśród osób studiujących i przygotowujących rozprawę doktorską na Uniwersytecie Rzeszowskim. Badanie jest w pełni anonimowe. Wypełnienie ankiety nie będzie wiązało się z koniecznością podawania jakichkolwiek danych osobowych.

Wyniki badania posłużą wyłącznie do opracowania zbiorczych zestawień statystycznych. Raport zawierający wyniki przeprowadzonych badań zostanie przekazany Władzom Uczelni. Zostanie również udostępniony na stronie internetowej Uniwersytetu Rzeszowskiego w zakładce poświęconej równemu traktowaniu.

Większość pytań zawartych w ankiecie odnosi się do bieżącego roku akademickiego. Jeżeli w danym pytaniu nie określono innego zakresu czasowego, to udzielając odpowiedzi, weź pod uwagę okres od 1 października 2022 r.

Badanie jest realizowane przez Komisję ds. równego traktowania w UR w ramach „Planu Równości Płci dla Uniwersytetu Rzeszowskiego na lata 2022-2024".

Link do ankiety online