Posiedzenie Komisji ds. równego traktowania UR z udziałem gości z UW, UJ i AGH

W czasie wizyty dr Anny Cybulko w Uniwersytecie Rzeszowskim odbyło się z jej udziałem posiedzenie Komisji ds. równego traktowania UR. Poza dr A. Cybulko, która była gościem specjalnym tego spotkania, w obradach wzięli udział także przedstawiciele Uniwersytetu Jagiellońskiego z Działu ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania – Bezpieczni UJ Michał Powszedniak, zastępca kierowniczki Działu, Ola Migalska, Ewa Stoecker, Agnieszka Sznajder  oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie Agnieszka Zatyka-Szlachcic Rzecznik Praw Studenta AGH. Gościnnie w spotkaniu Komisji wziął także udział Katarzyna Mrozowicz z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Dwoma tematami obrad była tzw. luka płacowa oraz wsparcie dla osób opiekującymi się osobami zależnymi. Omówienie tych dwóch tematów przygotowali członkowie Komisji ds. równego traktowania UR: dr hab. Grzegorz Pączka i dr Katarzyna Czeszejko-Sochacka.

Na zdjęciu od lewej: Grzegorz Pączka UR, Jan Gałkowski UR, Dorota Semków UR, Katarzyna Czeszejko-Sochacka UR, Anna Cybulko UW, Ola Migalska UJ, Ewa Stoecker UJ, Agnieszka Sznajder UJ, Michał Powszedniak UJ, Katarzyna Mrozowicz UMWP, Agnieszka Zatyka-Szlachcic AGH, Joanna Puszkar UR.

Komisja_8.11.2022.jpg [557.67 KB]