Informacje z posiedzeń Senatu

27.06.2024 r.

Porządek obrad zwyczajnego posiedzenia
Senatu Uniwersytetu Rzeszowskiego
w dniu 27 czerwca 2024 r.

1. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w programie studiów na kierunku: nauki o rodzinie, studia pierwszego stopnia o profilu praktycznym.
  2. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia programów studiów w Uniwersytecie Rzeszowskim.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie sprostowania oczywistej omyłki w Uchwale nr 285/092023 Senatu Uniwersytetu Rzeszowskiego w sprawie ustalenia programów studiów w Uniwersytecie Rzeszowskim.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie warunków, trybu oraz terminów rozpoczęcia i zakończenia rekrutacji dla poszczególnych kierunków studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych studiów magisterskich w roku akademickim 2025/2026.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zasad przyjmowania na studia laureatów oraz finalistów olimpiad stopnia centralnego oraz laureatów konkursów międzynarodowych i ogólnopolskich na rok akademicki 2028/2029.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia programu studiów podyplomowych: doradztwo zawodowe dla nauczycieli.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia programu studiów podyplomowych: audyt wewnętrzny.
  8. Podjęcie uchwały zmieniającej Uchwałę nr 272/06/2023 Senatu Uniwersytetu Rzeszowskiego z dnia 29 czerwca 2023 r. w sprawie ustalenia programu studiów podyplomowych: Master of Business Administration (MBA).
  9. Podjęcie uchwały zmieniającej Uchwałę nr 520/12/2019 Senatu Uniwersytetu Rzeszowskiego z dnia 19 grudnia 2019 r. w sprawie ustalenia programu studiów podyplomowych: spółdzielczość mieszkaniowa – aspekty ekonomiczno – organizacyjne oraz prawne.
  10. Informacja dotycząca wykonania planu rzeczowo – finansowego.
  11. Ocena działalności Uczelni oraz zatwierdzenie rocznego sprawozdania Rektora.
  12. Sprawy różne.