Sekcja rekreacji sportowo-turystycznej

Gratulujemy, gratulujemy! Nasza drużyna UTW-UR zajęła II miejsce na 34 startujące w Zimowej Ogólnopolskiej Senioriadzie UTW w Rabce Zdroju, 25.02.2020 r.

Zdobyliśmy medale: 2 złote, 2 srebrne, 1 brązowy i miejsca punktowe w 12 konkurencjach - szczegółowe informacje w załączeniu. https://we.tl/t-ej5ohzOFze - link do zdjęć kol. Jana Stachury. Link do prezentacji autorstwa kol. Emila Bisa i kol. Bogumiły Krypel: http://www.mediafire.com/file/2j988r7ss0nedf4/Rabka_2020_12_B.mp4/file

W dniu 25.02.2020 odbyła się Zimowa Senioriada W Rabce.

Nasi zawodnicy zdobyli  medale w następujących dyscyplinach:

1.Biegi / nienarciarskie / - Henryk Pelc / 80+/ - pierwsze miejsce - medal złoty.

2.biegi / nienarciarskie / - Marian Prucnal / 60+ / - pierwsze miejsce – medal złoty.

3.biegi / nienarciarskie / - Grażyna Gromska / 70+ / - drugie miejsce – medal srebrny.

4.biegi / nienarciarskie / - Aleksander Hubka / 50+ / - trzecie miejsce – medal brązowy.

5.slalom – Alina Kościółek-Rusin / 60+ / - drugie miejsce – medal srebrny.

Nasza drużyna zajęła wysokie, bo II miejsce w klasyfikacji ogólnej / na 34 drużyny /. Do tego sukcesu przyczynili się również: