Filtruj wyniki

XXII Podkarpackie Konfrontacje Fotograficzne w ramach Konfrontacji „Fotografia filmowa”.

ENERGIA FORMY – wystawa grafiki pracowników, absolwentów i studentów, 17 kwietnia 2024 roku, godz.13.00 w Galerii Katedry Grafiki Wydział Sztuk Pięknych UMK, ul. Sienkiewicza 30-32, 87-100 Toruń

Zapraszamy na otwarcie wystawy 17 kwietnia 2024 roku, godz.13.00 w Galerii Katedry Grafiki Wydział Sztuk Pięknych UMK, ul. Sienkiewicza 30-32, 87-100 Toruń

Instytut Sztuk Pięknych zaprasza na cykl konsultacji własnego portfolio dla kandydatów na kierunek Grafika, Malarstwo oraz Sztuki Wizualne I i II st.

Zaproszenie na otwarcie wystawy Koła Badań Artystycznych Szkoły Doktorskiej UR "MY TERAZ TUTAJ". 11 kwietnia 2024, godz. 12:30, Galeria Instytutu Sztuk Pięknych, im. prof. Włodzimierza Kotkowskiego, Rzeszów, al. mjr. W. Kopisto 2a. Wystawa czynna do 5 maja 2024

Iwona, księżniczka Burgunda – plakaty studentów i wykładowców Instytutu Sztuk Pięknych UR w Kinie za Rogiem Café przy ul. św. Mikołaja 6 w Rzeszowie. Kuratorem wystawy jest mgr Monika Bartosik. Wystawa czynna będzie od 12 kwietnia do 5 maja 2024

Zapraszamy na wernisaż do Kina za Rogiem Café”, w Rzeszowie, które odbedzie się 12 kwietnia 2024, godz. 19:00.  Kuratorem wystawy jest mgr Monika Bartosik. Wystawa czynna będzie od 12 kwietnia do 5 maja 2024 r.

Wernisaż wystawy odbył się w gmachu galerii BWA, przy licznej obecności uczestników pokonkursowej wystawy, zaproszonych gości i miłośników malarstwa. Połączony był z ceremonią wręczenia nagród konkursowych w ramach triennale dla wyłonionych zwycięzców ogólnopolskiego konkursu.

Zapraszamy na obejrzenie wystawy grafik pt. "Odbicie" w Galerii ENGRAM Katowice Miasto Ogrodów, plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice. Uroczysty finisaż wystawy odbędzie się 9 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00.