Konkurs z okazji trwającego Powszechnego Spisu Rolnego 2020

Z okazji trwającego Powszechnego Spisu Rolnego 2020 Urząd Statystyczny w Rzeszowie serdecznie zaprasza wszystkich studentów Instytutu Nauk Rolniczych, Ochrony i Kształtowania Środowiska do udziału w konkursie.

2020-09-14_3.jpg [136.44 KB]

Zasady konkursu:

Jeżeli jesteś użytkownikiem gospodarstwa rolnego wejdź na stronę: spisrolny.gov.pl i spisz się samodzielnie.

Jeżeli nie jesteś, to nic straconego.

Zachęć do spisania się przez Internet swoich rodziców, dziadków lub innych bliskich czy znajomych. Osoba, która spisze lub zachęci do spisania się przez Internet największą liczbę gospodarstw rolnych z województwa podkarpackiego wygra nagrodę główną - zestaw gadżetów z logo PSR2020 m.in.: dysk 1TB, plecak na laptopa, głośnik bluetooth, pendrive oraz kubek termiczny.

Pozostali studenci, którzy wezmą udział w konkursie i spełnią powyższe także zostaną nagrodzeni. Szczegóły w regulaminie na stronie: https://rzeszow.stat.gov.pl/psr-2020-konkursy

Napisz na adres: m.rokita@stat.gov.pl maila o treści (jedna do wyboru):

1. „Spisałem się samodzielnie i zachęciłem do tego (…….. – liczba gospodarstw rolnych) swoich bliskich i znajomych”
  2. „Zachęciłem do spisania się (……. – liczba gospodarstw rolnych) swoich bliskich i znajomych”
  3. „Spisałem się samodzielnie przez Internet”.

Dodatkowo w treści emaila prosimy o wpisanie danych:

1. Imię i nazwisko studenta Instytutu Nauk Rolniczych, Ochrony i Kształtowania Środowiska.
  2. Adres zamieszkania i nr telefonu (potrzebny do wysyłki nagrody).
  3. Numery gospodarstw rolnych, które zostały spisane lub zachęcone do spisania się przez Internet wraz z datą, kiedy zakończono wprowadzanie danych do formularza spisowego.

Konkurs trwa od 14 do 30 września 2020 r.