Aktualności/News

DOKTORAT STARTERinfo – dokument KRD dla świeżo przyjętych doktorantów szkół doktorskich

W związku z rozpoczęciem nowego roku akademickiego Zespół ds. komunikacji Krajowej Reprezentacji Doktorantów przygotował dokument pn. DOKTORAT STARTERinfo w wersji polskojęzycznej i angielskojęzycznej, będący kompilacją informacji wprowadzających w proces kształcenia w szkole doktorskiej.

Celem tej inicjatywy było stworzenie dokumentu zawierającego najważniejsze informacje o kształceniu w szkołach doktorskich z punktu widzenia nowoprzyjętych doktorantów.

Krajowa Reprezentacja Doktorantów ma nadzieję, iż podjęta przez Zespół ds. komunikacji inicjatywa okaże się pożyteczna zarówno dla Samorządów Doktoranckich, jak i dla samych zainteresowanych nią doktorantów.

Jednocześnie Zespół pozostaje do pełnej dyspozycji w razie pytań odnoszących się do niniejszego dokumentu i życzy roku akademickiego pełnego naukowych wyzwań https://krd.edu.pl/

DOKTORAT STARTERinfo – wersja polska: DOKTORAT-STARTERinfo.pdf

PhD STARTERinfo – english version: PhD-STARTERinfo.pdf