Aktualności/News

Informator o Szkole Doktorskiej UR

Informujemy, iż w ramach realizowanego przez Szkołę Doktorską UR programu STER NAWA - umiędzynarodowienie szkół doktorskich przygotowany został anglojęzyczny informator o działalności Szkoły Doktorskiej UR skierowany w głównej mierze do kandydatów i doktorantów z zagranicy.

Projekt graficzny informatora opracowany został przez Panią Barbarę Hubert, doktorantkę Szkoły Doktorskiej UR w dyscyplinie artystycznej: sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki. Autorka projektu wyłoniona została w konkursie dla doktorantów na najlepszy projekt informatora.

Informator sfinansowany został ze środków programu STER NAWA - umiędzynarodowienie szkół doktorskich, projekt: UR an international PhD student w ramach zadania nr 10.

Serdecznie zachęcamy do lektury!!!

INFORMATOR O SZKOLE DOKTORSKIEJ UR/A GUIDEBOOK FOR INTERNATIONAL PhD STUDENTS