Filtruj wyniki

Zapraszamy na wernisaż 14.06 (piątek) godzina 18.00, Agnieszka Jankowska i Wojciech Mendzelewski „OBIEKTY rudymentarne”. Wystawa w ramach współpracy między okręgami Stowarzyszenia Związku Polskich Artystów Plastyków w Szczecinie i Lublinie.

W dniach 03-04.06.2024 r. w Instytucie Sztuk Pięknych UR odbędą się warsztaty pt. "Archiwum i Pamięć" dla studentów, doktorantów i pracowników ISP, prowadzone przez profesora Jacka Kolasińskiego z Floryda International University.

WYSTAWA "Ilustracje dla dzieci do lat 100 Elżbieta Wasiuczyńska"

Otwarcie wystawy 5 czerwca 2024, godz. 16:00, Galeria Instytutu Sztuk Pięknych UR, im. prof. Włodzimierza Kotkowskiego w Rzeszów, al. mjr. W. Kopisto 2a

Międzynarodowa konferencja naukowo-artystyczna pt. Sztuka jako język i narzędzie

Instytut Sztuk Pięknych jest jednym z wyróżnionych beneficjentów programu i z tej okazji mamy zaszczyt zorganizować konferencję naukowo-artystyczną w obrębie dziedziny sztuki. Konferencja odbędzie się w dniach 3–5 czerwca 2024 roku. Miejsce: Instytut Sztuk Pięknych, Kolegium Nauk Humanistycznych UR, Aleja Majora W. Kopisto 2a, Rzeszów.