Iwona, księżniczka Burgunda – plakaty studentów i wykładowców Instytutu Sztuk Pięknych

Organizatorzy i uczestnicy zapraszają na otwarcie wystawy,
przygotowanej z okazji trwającego Roku Witolda Gombrowicza

„Iwona, księżniczka Burgunda

12 kwietnia 2024 roku o godz. 19:00
Kino za Rogiem Café przy ul. św. Mikołaja 6 w Rzeszowie

Organizatorzy i uczestnicy zapraszają na otwarcie wystawy, przygotowanej z okazji trwającego Roku Witolda Gombrowicza, „Iwona, księżniczka Burgunda – plakaty studentów i wykładowców Instytutu Sztuk Pięknych UR w Kinie za Rogiem Café”, które odbędzie się 12 kwietnia 2024 roku o godz. 19:00 w Kinie za Rogiem Café przy ul. św. Mikołaja 6 w Rzeszowie. Kuratorem wystawy jest mgr Monika Bartosik. Wystawa czynna będzie od 12 kwietnia do 5 maja 2024 r.

W wystawie biorą udział studenci II roku kierunku grafika: Izabela Babińska, Amelia Błaszczyszyn, Marlena Cichosz, Jacek Ciejka, Aleksandra Flak, Julia Gerus, Martyna Grabias, Monika Hanejko, Szymon Jakubski, Daria Jarosz, Magdalena Kania, Wojciech Kapłon, Dominika Kicińska, Weronika Kiwior, Antonina Krupa, Wiktoria Lis, Kornelia Mach, Aneta Mierzwa, Nina Natońska, Julia Nowak, Tetiana Oliinyk, Daryna Osypova, Julia Piątek, Iwona Piejko, Alicja Piwońska, Irmina Portka, Aleksandra Pydo, Weronika Salach, Aniela Skoczylas, Maksymilian Stopa, Zuzanna Styka, Żaneta Szwed, Julia Tabisz, Daria Wnuk, Weronika Wolf, Oliwia Zając, Karolina Zięba oraz prowadzący zajęcia: mgr Monika Bartosik, dr Marcin Dudek i dr hab. Wiesław Grzegorczyk, prof. UR.

Wystawie towarzyszyć będą wykłady:

1. dr Marcina Dudka „Projektowanie ekologiczne w praktyce”, 19 kwietnia o godz. 18:00
2. hab. Wiesława Grzegorczyka „O plakatach teatralnych subiektywnie”, 26 kwietnia o godz. 18:00.