Zapraszamy na interdyscyplinarną wystawę prac studentów kierunku Grafika i Sztuki Wizualne ISP UR pt. „INTERMAL” w Galerii Głównej u Attavantich w Jarosławiu

W dniu 17 maja 2024, o godz. 18.00 zapraszamy do Galerii Głównej u Attavantich w Jarosławiu na otwarcie interdyscyplinarnej wystawy pt. INTERMAL, gdzie zostaną zaprezentowane prace studentów kierunku Grafika i Sztuki Wizualne, prowadzonych przez dr. hab. Jarosława Sankowskiego, prof. UR.

Autorzy wystawy:
Patrycja Perłowska, Mateusz Spyt, Dawid Gudin, Gabriela Bucik, Adam Pochodaj, Aleksandra Dobosiewicz, Aleksandra Kocimowska, Paulina Baran, Natalia Bury, Karolina Tuleja, Marcja Olbrycht, Kamil Ćwikliński, Anna Szkulska, Barbara Rokoszak, Izabela Konieczny, Oliwia Rojan, Anna Gałuszka, Iwona Bielenda, Michał Skorwon, Magdalena Kryla, Liliana Urban, Paweł Dyrkacz, Gabriela Rachwalska, Karolina Trojnar, Alicja Kalandyk, Szymon Kowalski, Alicja Orszewska, Wiktoria Dudek, Monika Maciołek, Piotr Szeliga, Kinga Baran, Justyna Czerenkiewicz, Klaudia Krok.

Galeria Główna u Attavantich