Realizacja zajęć dydaktycznych w Kolegium Nauk Humanistycznych

Szanowni Państwo,

Studenci kierunków realizowanych w Kolegium Nauk Humanistycznych,

Zajęcia dydaktyczne w naszym Kolegium będą realizowane zgodnie z Zarządzeniem nr 89/2020 Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego z dnia 4 września 2020 r. w sprawie organizacji zajęć w semestrze zimowym 2020/2021 w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Oznacza to, że na pierwszym roku studiów pierwszego i drugiego stopnia zajęcia będą się odbywały głównie kontaktowo, a na wyższych rocznikach – przede wszystkim zdalnie. Dla każdego rocznika zostaną wyznaczone dni zajęć kontaktowych (na uczelni) i dni zajęć online. Informacja ta zostanie podana najszybciej jak to będzie możliwe.

Zachęcam wszystkich Studentów do odwiedzenia zakładki Rozkłady zajęć na swoim kierunku (Kolegium Nauk Humanistycznych > student > kierunki studiów > studiowany kierunek > rozkłady zajęć). Tam każdy z Państwa znajdzie tok studiów dla poszczególnych roczników, a w nim informacje o formie prowadzonych zajęć (K – kontaktowo, Z – zdalnie, H – hybrydowo).

Dziekan Kolegium Nauk Humanistycznych

Dr hab. Agnieszka Myszka, prof. UR