Nagroda Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego dla Pracowników Instytutu Nauk Medycznych!

Z radością informujemy, że pracownicy Instytutu Nauk Medycznych: lek. med. Małgorzata Rodzoń - Norwicz, dr hab. n. med. Magdalena Sowa - Kućma, prof. UR; dr hab. n. med. Mariusz Dąbrowski, prof. UR; dr hab. n. med. Agnieszka Gala-Błądzińska, prof. UR otrzymali nagrodę Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego za najlepszą pracę oryginalną pt."Przyczyny uszkodzenia nerek u chorych z cukrzycą na podstawie biopsji nerki - obserwacja jednoośrodkowa" prezentowaną podczas XXVIII Konferencji Naukowo - Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego "Nefrologia od nauki do kliniki" odbywającej się w Lublinie w dniach 19 - 22 czerwca 2024 r. Ponad to Pani dr hab. n. med. Agnieszka Gala - Błądzińska, prof. UR była członkiem Komitetu Naukowego Konferencji.

Serdeczne gratulacje!