RIMSA Congress 2023!

Już 26 maja 2023 roku rozpoczyna się Rzeszów International Medical Students Association Congress 2023 (RIMSA Congress 2023) pierwsza międzynarodowa konferencja medyczna organizowana przez studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego na tak dużą skalę.
Wydarzenie skierowane jest do studentów, lekarzy i młodych naukowców zajmujących się szeroko pojętą medycyną.
Podczas konferencji usłyszymy sesje wystąpień studenckich, a także wykłady wybitnych Profesorów - osobistości znanych w świecie medycyny jako autorzy licznych publikacji i autorytety w swoich dziedzinach.
Ofertę konferencji, wzbogaca zróżnicowany wachlarz warsztatów, podczas których uczestnicy będą mogli zdobyć praktyczne umiejętności, niezbędne w ich przyszłej pracy.
Więcej informacji dostępnych pod linkiem: