Filtruj wyniki

27 maja 2024 roku odbyły się I Akademickie Zawody Pierwszej Pomocy zorganiozoawane przez studentów kierunku Ratownictwo Medyczne

Zrzut ekranu osób uczestniczących w spotkaniu online

Zakład Pielęgniarstwa i Zdrowia Publicznego Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego, w ramach działania FIU COIL podjął współpracę z Wydziałem Medycyny i Nauk o Zdrowiu Katolickiego Uniwersytetu w Walencji (Facultades Medicina y Ciencias de la Salud Universidad Católica de Valencia).

Z przyjemnością informujemy, że cztery Studenckie Koła Naukowe Uniwersytetu Rzeszowskiego otrzymały finansowanie w ramach IV edycji programu MNiSW „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje”.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu 18 marca br. postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej nadano tytuł profesora nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki medyczne Pani dr hab. Beacie Sas-Korczyńskiej.