Dzień Otwarty Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego

Serdecznie zapraszamy uczniów szkoły wraz z nauczycielami do udziału w Dniu Otwartym Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Uczniom którzy w niedalekiej przyszłości podejmować będą decyzje o wyborze uczelni, ale i nie tylko, pragniemy przybliżyć nasze obiekty dydaktyczne oraz ofertę kierunków kształcenia z dziedziny nauk medycznych, o zdrowiu i kulturze fizycznej.
Dzień Otwarty organizujemy w dniu 21 kwietnia 2022r. w godzinach 9.00-14.00 w trzech miejscach równocześnie, w nowoczesnej przestrzeni Przyrodniczo-Medycznego Centrum Badań Innowacyjnych (Budynek G4, ul. Warzywna 1a, Rzeszów), Uniwersyteckim Centrum Lekkoatletycznym - Ośrodku Badań Innowacyjnych w Sporcie (UCL, ul. Cicha 2B, Rzeszów) oraz Centrum Symulacji Medycznej (CSM, ul. Warszawska 26A , Rzeszów).
W programie wydarzenia zaplanowaliśmy spacery po pracowniach i laboratoriach w czasie których uczniowie będą mogli wziąć udział w ciekawych zajęciach interaktywnychzwiązanych z naszymi kierunkami kształcenia tj.: Dietetyka, Elektroradiologia, Fizjoterapia, Kierunek lekarski, English Division, Pielęgniarstwo, Położnictwo, Ratownictwo Medyczne, Turystyka i Rekreacja, Wychowanie Fizyczne, Zdrowie Publiczne.
Dla odwiedzających w tym dniu Kolegium Nauk Medycznych otworzymy także przestrzeń z ekspozycją „Historiafarmacji- dawna apteka” oraz uniwersyteckie Muzeum Radiologii.
Dodatkowe informacje można uzyskać także przesyłając zapytanie na adres email: mkorbecka@ur.edu.pl.