V Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa „MedMeeting” - podsumowanie

Medmeeting to cykliczne wydarzenie, odbywające się początkiem czerwca każdego roku, umożliwiające studentom z całej Polski oraz spoza granic naszego kraju zaprezentowanie swoich projektów badawczych oraz osiągnięć naukowych. W tym roku konferencja odbyła się w dniu 03.06, przyciągając wielu utalentowanych uczestników i oferując inspirujące wystąpienia.
Tematyką konferencji jest szeroko rozumiane zdrowie, profilaktyka, rehabilitacja oraz postępowanie lecznicze. Celem konferencji oprócz poszerzania wiedzy i zainteresowań jest także promocja działalności naukowej oraz wymiana poglądów pomiędzy uczestnikami, jak również utworzenie platformy współpracy pomiędzy naukowcami a studentami.
Podczas V edycji konferencji „Medmeeting” zaprezentowanych zostało 39 prezentacji oraz 3 sesje posterowe co daje łącznie 98 prac. Wydarzenie zebrało 783 odbiorców. Konferencja jest organizowana w formie on-line na platformie Zoom, przez SKN Fizjoterapii w Geriatrii i Profilaktyce Zdrowia, Koło Naukowe Innowacyjnych Technik Rehabilitacyjnych „Reh-Tech” oraz Studenckie Towarzystwo Rozwoju i Nauki STRiN.

Studio konferencji od kuchni.