XVII JESIENNE DNI FIZJOTERAPII „Fizjoterapia w praktyce"

W imieniu Komitetu Organizacyjnego XVII Jesiennych Dni Fizjoterapii „Fizjoterapia w praktyce”, które odbędą się w dniach 29 września – 1 października 2023 roku w Ośrodku Edukacji Ekologicznej Lasy Janowskie ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 35 w Janowie Lubelskim zapraszamy Państwa do uczestnictwa w naszej konferencji.

Ogólnopolską konferencję naukową „Jesienne Dni Fizjoterapii” od 18 lat organizują oddziały: mazowiecki, lubelski i podkarpacki Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii przy współpracy z Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wydziałem Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Uniwersytetem Medycznym w Lublinie. Corocznie uczestniczy w niej około 200 lekarzy, fizjoterapeutów i innych specjalistów związanych z rehabilitacją medyczną. Jesienne Dni Fizjoterapii odbywają się pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki, Prezesa Krajowej Izby Fizjoterapeutów oraz Starosty Janowskiego, uczestniczą w nich również Konsultant Krajowy ds. rehabilitacji medycznej, Konsultant Krajowy ds. fizjoterapii, Prezes Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii oraz Prezes Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji. W tym roku odbędą się trzy sesje naukowe, sesja plakatowa oraz warsztaty.