Inicjatywy SKN Polożnych

Dzień Otwarty Kolegium Nauk Medycznych

27 października 2023r. po raz kolejny uczniowie szkół średnich odwiedzili Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Uczniowie mieli okazję poznać studenckie koła naukowe, które są integralną częścią życia akademickiego na uczelni. Członkowie tych kół chętnie opowiadali o swoich projektach i inicjatywach, zachęcając przyszłych studentów do aktywnego uczestnictwa w życiu naukowym uczelni.

Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z bogatą ofertą kierunków studiów w kolegium Nauk Medycznych oraz z członkami SKN Położnych biorąc czynny udział w interaktywnych zajęciach i pokazach umiejętności praktycznych, które studenci zdobywają na zajęciach w pracowniach umiejętności położniczych.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zainteresowanie ofertą kształcenia na kierunku POŁOŻNICTWO … i mamy nadzieję że z częścią z nich, na pewno do zobaczenia w nowym roku akademickiego 2024/2025.

Fotorelacja dostępna na stronie: https://www.ur.edu.pl/pl/uniwersytet/aktualnosci/dzien-otwarty-kolegium-nauk-medycznych