Grant Wyszehradzki dla Kolegium Nauk Medycznych

The project is co-financed by the Governments of Czechia, Hungary, Poland and Slovakia through Visegrad Grants from International Visegrad Fund. The mission of the fund is to advance ideas for sustainable regional cooperation in Central Europe.

Grant Wyszehradzki dla Kolegium Nauk Medycznych

Z przyjemnością informujemy, że wniosek aplikacyjny złożony przez pracownika Instytutu Nauk o Zdrowiu Panią dr Annę Bartosiewicz otrzymał finasowanie ze środków Visegrad Fund www.visegradfund.org

Projekt pod tytułem Symposium - Nursing in interdisciplinary healthcare został zatwierdzony przez Radę Ambasadorów Visegrad Fund i będzie realizowany we współpracy z South Bohemia University, Czeskie Budziejowice (Czechy), Constantine the Philosopher University in Nitra (Słowacja) i University of Pecs (Węgry).

Przyznane finasowanie jest docenieniem zawodu i podkreśleniem znaczenia pielęgniarek dla zapewnienia powszechnego dostępu do ochrony zdrowia.

Serdecznie gratulujemy !