Oferta Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego ujęta przez Narodowe Centrum Nauki w bazie instytucji chętnych do utworzenia Centrum Dioscuri w Polsce

Trwa nabór wniosków w konkursie Narodowego Centrum Nauki oraz Towarzystwa
im.Maxa Plancka na utworzenie Centrów Dioscuri w Polsce.
Termin zamknięcia konkursu upływa 15 czerwca 2021 r.

Liderem Centrum Dioscuri może zostać wybitny naukowiec, gotowy do prowadzenia renomowanej i rozpoznawalnej międzynarodowo grupy badawczej.
Finansowanie Centrum Dioscuri- 300 000 euro rocznie, przez pierwsze pięć lat działalności oraz kolejne pięć lat pozytywnej ewaluacji.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Kolegium Nauk Medycznych zostało włączone do grona jednostek polskich z potencjałem do utworzenia Centrum Dioscuri w Polsce.
Pełna baza instytucji deklarujących chęć utworzenia Centrum.
Dioscuri znajduje się na stronie konkursu: Baza instytucji Dioscuri 4

Dioscuri NCN.png [169.11 KB]