Ankietyzacja elektroniczna oceny pracy nauczycieli prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021

slider do strony UR_ocena zajec 07.06.2021.jpg

Studentko! Studencie!

Samorząd Studentów UR oraz Samorząd Doktorantów UR wraz z Działem Jakości i Akredytacji zapraszają osoby studiujące na studiach I i II stopnia, jednolitych magisterskich oraz studiach doktoranckich do udziału w anonimowym badaniu mającym na celu ocenę pracy nauczycieli prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021.

Weź udział w ankiecie, której wyniki posłużą do doskonalenia prowadzonych zajęć dydaktycznych.

Twoja szczera opinia jest dla nas bardzo ważna.

Wypełnienie ankiety zajmuje jedynie kilka minut.

Nie zwlekaj!

Oceń swojego nauczyciela!

Elektroniczna ankieta jest dostępna w Wirtualnej Uczelni.(Link do innej strony)

Dane wykorzystywane w systemie logowania są szyfrowane. Służą jedynie do przypisania właściwej ankiety i nie są identyfikowane z osobą wypełniającą ankietę.

Wszelkie problemy związane z wypełnianiem ankiety prosimy kierować do Pani Ewy Halik (ehalik@ur.edu.pl,  17 872 17 82).

Zobacz jak Twoje odpowiedzi widzą nauczyciele - nagranie z Panią dr hab. Elżbietą Rokosz, prof. UR, Prorektorem ds. Studenckich i Kształcenia(Link do innej strony)

Do czego wykorzystywane są wyniki Ankiety oceny prowadzącego przedmiot

Wypełniając ankietę masz wpływ na.jpg