II Ogólnopolska Studencka Konferencja Chirurgii Dziecięcej „Scalpellum”

Szanowni Państwo, Drogie Studentki i Drodzy Studenci!

Z wielką radością pragniemy poinformować, że będziemy mieli przyjemność gościć Was w Olsztynie po raz drugi!
II Ogólnopolska Studencka Konferencja Chirurgii Dziecięcej „Scalpellum” odbędzie się w dniach 13-14 maja 2023 r.

Zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu. W tym roku po raz kolejny będziemy gościć wielu wspaniałych i ważnych gości w świecie chirurgii dziecięcej. Swoją obecność potwierdzili m. in. Konsultant Krajowy Chirurgii Dziecięcej, Prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Dziecięcej i wielu innych.
W załączonych infografikach znajdują się informacje o ważnych terminach i płatnościach. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie wydarzenia: https://fb.me/e/2EpNS2vVL

Liczymy na Państwa obecność!

Do zobaczenia,

Komitet Organizacyjny II Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Chirurgii Dziecięcej "Scalpellum".

mgr Aneta KempaDziekanat Wydziału LekarskiegoCollegium MedicumUniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynieal. Warszawska 30, 10-082 OlsztynEmail: aneta.kempa@uwm.edu.pl
tel. + 48 89 5246101