Konkurs dla studentów

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o nadchodzącym konkursie dla studentów pt. "Nowe trendy w edukacji: jak technologie AI zmieniają tradycyjne metody uczenia się", organizowanym przez portal www.buki.org.pl , lidera w zakresie innowacji edukacyjnych i technologii AI. Konkurs odbędzie się w dniach 13.02.2024 - 13.04.2024 i ma na celu promowanie kreatywności oraz innowacyjnego myślenia wśród studentów.

Dla zwycięzców 3 pierwszych miejsc przewidziane zostały atrakcyjne nagrody: konsola Sony PlayStation 5 oraz słuchawki Marshall Major IV, co dodatkowo zwiększy zainteresowanie i zaangażowanie w konkurs.

Portal www.buki.org.pl to dynamicznie rozwijająca się platforma, która od lat angażuje się w promowanie nowoczesnych metod nauczania i integrację technologii w edukacji. Nasz konkurs jest kolejnym krokiem w kierunku inspiracji i motywacji młodych ludzi do eksplorowania nowych możliwości, jakie oferuje świat technologii.

Po zakończeniu konkursu na stronie internetowej ogłosimy listę finalistów  wraz z informacją na jakiej uczelni studiują. W ten sposób, oprócz informacji o zwycięzcach, podkreślimy także zaangażowanie uczelni w udział w pozaedukacyjnych inicjatywach.

W załączeniu przesyłam również krótką informację skierowaną do studentów, jako propozycję komunikatu.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,

HONORATA POPOWMANAGING DIRECTORM: +48 660 636 618E: [email protected]