Od teorii do praktyki: Jak zapewnić studentom angażujące doświadczenia badawcze

Chciałabym zaprosić Państwa na darmowe webinarium, które odbędzie się 28 czerwca o godzinie 12:00 poprzez platformę Zoom (30 min + Q&A). Podczas tego wydarzenia pokażemy na przykładzie case study marki Decathlon, jak zostało przeprowadzone badanie ankietowe przez studentów w ramach praktycznej części zajęć uczelnianych.

Rejestracja do webinarium

Agenda spotkania:

• Teoria w praktycy, czyli w jaki sposób zaangażowaliśmy studentów do przeprowadzenia własnego badania w ramach praktycznej części zajęć.
  • Case study - przedstawienie badania ankietowego zrealizowanego przez studentów.

Nasze oprogramowanie w pigułce. Sphinx Classroom to:

• Bezpośrednie i intuicyjne projektowanie kwestionariuszy online z atrakcyjnymi i edytowalnymi szablonami.
  • Szybkie wysyłanie kwestionariuszy do wybranych osób, wraz z monitorowaniem odpowiedzi w czasie rzeczywistym.
  • Podstawowe oraz zaawansowane analizowanie danych.
  • Tworzenie raportów, oraz wyciąganie wniosków z przeprowadzonego badania.
Dowiedz się więcej

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszym webinarium i przedstawić wszystkie korzyści, jakie nasze oprogramowanie może przynieść w środowisku akademickim. Zamieszczam również zaproszenie do webinarium wraz z referencjami oraz ulotkę samego produktu.
Gdyby pojawiły się jakieś dodatkowe pytania zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego (+48 798 048 951 lub +34 666 0436 31)

Pozdrawiam, Laura Bacek Le Sphinx Polska - https://sphinxpoland.pl/