Program stypendialny pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że na podstawie podjętych uchwał, tj. Uchwały Nr 530/11160/23 w sprawie Regulaminu programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2023/2024 oraz Uchwały Nr 530/11161/23 w sprawie ogłoszenia naboru wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów, w ramach programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego, na rok akademicki 2023/2024 z dnia 9 października 2023 r., Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2023/2024, w ramach programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów pierwszego roku studiów.

Nabór wniosków trwał będzie od 16 do 27 października 2023 r.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku do niniejszego pisma.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą o rozpowszechnienie wśród uprawnionych studentów informacji o możliwości ubiegania się o wsparcie stypendialne w ramach programu pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego. Jednocześnie uprzejmie informuję, że wszelkie niezbędne informacje na temat ww. programu znajdują się na stronie internetowej www.podkarpackie.pl (Dla Mieszkańców - Edukacja i Nauka - Stypendia i nagrody - Stypendia dla studentów). Dodatkowe informacje można również uzyskać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Departament Edukacji, Nauki i Sportu, ul. Lubelska 4, telefon: (17) 743 31 69, adres e-mail: dek@podkarpackie.pl.

Załącznik:

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów, w ramach programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego, na rok akademicki 2023/2024.

Małgorzata Franczyk

Oddział nauki i projektów unijnych

Departament Edukacji, Nauki i Sportu

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego