Wykłady i warsztaty pracowników Instytutu Matematyki UR oraz studentów SKN Matematyków dla nauczycieli i uczniów

Wykłady i warsztaty pracowników Instytutu Matematyki Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz studentów Studenckiego Koła Naukowego Matematyków dla nauczycieli i uczniów

Instytut Matematyki Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza na kolejną edycję zajęć adresowanych do uczniów i nauczycieli. Składają się na nie wykłady dla uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych prowadzone przez nauczycieli akademickich oraz warsztaty dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych prowadzone przez studentów Studenckiego Koła Naukowego Matematyków. Odbywające się w formie webinarów zajęcia są częścią Podkarpackiego Programu Popularyzacji Matematyki realizowanego przez Instytut Matematyki Uniwersytetu Rzeszowskiego we współpracy z Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli i Oddziałem Podkarpackim Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.  Współorganizatorami wydarzenia są również Oddział Rzeszowski Polskiego Towarzystwa Matematycznego oraz Polskie Towarzystwo Kobiet w Matematyce.

Wykłady i warsztaty dostępne są w usłudze internetowej Microsoft Teams.

Harmonogram wykładów prowadzonych przez nauczycieli akademickich Instytutu Matematyki UR

Lp.

środa,

Tytuł