Advanced Functional Materials

Dr hab. Andrzej Dziedzic, prof. UR z naukowcami z Instytutu Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN, Laboratorium Huberta Curien Uniwersytetu im. Jeana Monnet w Saint-Etienne, Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS Uniwersytetu Jagiellońskiego, Zakładem Biochemii i Biologii Molekularnej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Instytutem Katalizy i Fizykochemii Powierzchni im. Jerzego Habera PAN oraz Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej Akademii Górniczo-Hutniczej współautorem pracy naukowej zatytułowanej „Alternative local melting-solidification of suspended nanoparticles for heterostructure formation enabled by pulsed laser irradiation”, która została opublikowana w czasopiśmie Advanced Functional Materials, IF 19.924, MEiN 200 pkt., DOI: 10.1002/adfm.202304359.