Wizyta naukowców z Uniwersytetu Josipa Juraja Strossmayera w Osijeku (Chorwacja)

W dniach 15-17 listopada pracownicy Zakładu Produkcji Roślinnej oraz Zakładu Gleboznastwa, Chemii Środowiska i Hydrologii Uniwersytetu Rzeszowskiego gościli grupę naukowców z Department for Plant Production and Biotechnology, Uniwersytetu Josipa Juraja Strossmayera w Osijeku (Chorwacja): doc. Dario Iljkić (Cathedra of Cereals, Industrial and Fodder Plants), dr Boris Ravnjak (Cathedra of Vegetable Growing, Floriculture and Medicinal Plants) i dr Vedran Orkić (Cathedra of Genetics, Plant Breeding and Seed Production).

Wizyta pracowników Uniwersytetu w Osijeku w Instytucie Nauk Rolniczych, Ochrony i Kształtowania Środowiska odbyła się w ramach Środkowoeuropejskiego Programu Wymiany Uniwersyteckiej CEEPUS i była okazją do wymiany poglądów oraz nawiązania współpracy międzynarodowej w zakresie wspólnych badań naukowych.