Zmarł mgr inż. Krzysztof Golba - absolwent i doktorant UR realizujący pracę doktorską w ITŻiŻ

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 13.08.2023 roku zmarł doktorant Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego realizujący pracę doktorską w naszym Instytucie,
mgr inż. Krzysztof Golba.

Ś.P. mgr inż. Krzysztof Golba był absolwentem kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka oraz uczestnikiem Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Pracę doktorską realizował w Zakładzie Ogólnej Technologii Żywności i Żywienia Człowieka.
Wszyscy znaliśmy go od czasów studiów, jako osobę aktywną, otwartą, chętnie uczącą się i pełną działania.

Wszystkim bliskim pogrążonym w głębokim żalu składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia!

Dyrektor Instytutu Technologii Żywności i Żywienia Uniwersytetu Rzeszowskiego
dr hab. Ireneusz Kapusta prof. UR wraz z Pracownikami i Studentami.

Pozostaniesz w naszej pamięci!