Konferencja podsumowująca program Junior-Edu-Żywienie (JEŻ) „Partnerstwo w systemie oświatowym – doświadczenia z realizacji zadania Junior-Edu-Żywienie”.

15 września 2023 r. w Auli Kryształowej SGGW odbyła się Konferencja podsumowująca program Junior-Edu-Żywienie (JEŻ) „Partnerstwo w systemie oświatowym – doświadczenia z realizacji zadania Junior-Edu-Żywienie”. Podczas konferencji ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego konkursu „JEŻ-owe inspiracje: 12 mocy w 12 miesięcy” i wręczono nagrody laureatom. W województwie podkarpackim 1. miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Jarosławiu. Dodatkowo przyznano 5 wyróżnień, w tym jedno dla szkoły podkarpackiej - Szkoła Podstawowa im. prof. Waleriana Pańki w Turzym Polu. GRATULUJEMY!

W wydarzeniu uczestniczyła dr inż. Katarzyna Rolf – koordynator zadania „JEŻ” w województwie podkarpackim.