Międzynarodowe spotkanie projektowe online w ramach projektu Erasmus+ InGUPS

W dniu 8 lutego 2024 r. odbyło się kolejne międzynarodowe spotkanie projektowe on-line w ramach projektu Erasmus+ KA220 Partnerstwa spółdzielcze „Innowacyjne kształcenie w gastronomii wspierające zrównoważony rozwój systemów żywnościowych” (InGUPS), nr 1. 2022-1-SK01-KA220-HED-000087766. Na początku spotkania koordynator projektu dr  inż. Ľubomír Belej, powitał uczestników z instytucji partnerskich i przedstawił program spotkania. Następnie omówiono aktualny stan tworzenia produktów projektu, a także omówiono kwestie związane z zarządzaniem finansami i wymagania raportu okresowego. Celem projektu jest stworzenie innowacyjnych, wielojęzycznych treści i materiałów do ćwiczeń teoretycznych i praktycznych z zakresu gastronomii i technologii żywności, a dodatkowym celem jest włączenie studentów ukraińskojęzycznych w proces edukacyjny na poszczególnych uczelniach poprzez stworzenie materiałów dydaktycznych i filmów instruktażowych w formacie wideo w języka ukraińskiego, aby uprościć ich edukację.