Powitanie Studentów I roku TŻiŻC

W Instytucie TŻiŻ odbyło się powitalne spotkanie Studentek i Studentów I roku kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka.
W spotkaniu brały udział władze naszego Kolegium w osobie Pani Prodziekan dr inż. Karoliny Pycia, władze Instytutu w osobie Pani wice-Dyrektor dr inż. Joanny Kaszuba, a także dr Katarzyna Rolf (opiekun I roku), dr inż. Renata Stanisławczyk (opiekun SKN "Kabanosik"), dr inż. Anna Augustyński - Prejsnar (koordynator ds. osób niepełnosprawnych) oraz dr Maciej Kluz (koordynator współpracy międzynarodowej w Kolegium i opiekun SKN "Ferment").
Podczas spotkania zaprezentowano najważniejsze informacje, omówiono możliwości studenckiej aktywności naukowej i programów wymiany zagranicznej.
Życzymy Państwu wielu sukcesów i dobrego czasu studiowania w murach naszej Uczelni!