Prof. Amin Mousavi Khaneghah z Universidade Estadual de Campinas, Sao Paulo w ITŻiŻC

W Uniwersytecie Rzeszowskim oraz Instytucie Technologii Żywności i Żywienia gościliśmy światowej sławy naukowca prof. Amin Mousavi Khaneghah z Universidade Estadual de Campinas, Sao Paulo, Brazylia. Profesor jest autorem ponad 400 artykułów naukowych w renomowanych czasopismami, h - index wynosi 41.
Profesor odbył spotkanie z Panią Prorektor prof. Idalią Kasprzyk, Dyrektorem Instytutu prof. UR Ireneuszem Kapustą, prof. UR Krystianem Marszałkiem oraz Koordynatorem ds. Współpracy Zagranicznej dr. Maciejem Kluzem.
Podczas spotkania omówiono wstępne plany współpracy, gdyż profesor pozostanie w Polsce przez dwa lata, ponadto zapoznał się z bazą dydaktyczno - naukową naszego Instytutu.