Studenci naszego Instytutu na konferencji naukowej "Juvementis" organizowanej przez Politechnikę Rzeszowską

W dniu 21.05.2024 studenci ze Studenckiego Koła Naukowego FERMENT uczestniczyli w Ogólnopolskiej konferencji naukowej "Juvementis" organizowanej przez Politechnikę Rzeszowską im. Ignacego Łukasiewicza. Studenci zaprezentowali następujące tematy:
Julia Jastrzębska - Glofitamab w leczeniu chłoniaka rozlanego z dużych komórek B
Inż. Łukasz Kogut - Eksploatacja skuteczności antyoksydantów i działania przeciwbakteryjnego na różnych etapach produkcji piwa.
Inż. Monika Lewczuk - Znaczenie pochodzenia geograficznego dla jakości i wartości miodu rzepakowego
Inż. Julita Drobniak - Zastosowanie inuliny i maślanu sodu w produkcji mleka fermentowanego przez Lacticaseibacillus casei 431
Inż. Marlena Arendarska - Analiza zawartości związków bioaktywnych w winach z dodatkiem kwiatu czarnego bzu i ślazu dzikiego.

Gratulujemy naszym studentom udziału w kolejnej konferencji naukowej oraz życzymy dalszych sukcesów!