Warsztaty dla uczniów w ramach projektu "Droga do sukcesu. Szkoły Powiatu Rzeszowskiego bliżej rynku pracy”

W kwietniu i maju 2023 r. w Zakładzie Ogólnej Technologii Żywności i Żywienia Człowieka odbyła się 2. tura warsztatów dla uczniów z Zespołu Szkół w Sokołowie Małopolskim, w ramach projektu "Droga do sukcesu. Szkoły Powiatu Rzeszowskiego bliżej rynku pracy” (nr umowy RPPK.09.04.00-18-0009/20-00 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020).
Warsztaty obejmowały 5 bloków tematycznych - ocena stanu odżywienia, ocena sposobu żywienia, laboratoryjna ocena herbat, Zero Waste, składniki antyodżywcze. Zajęcia z młodzieżą prowadziła dr inż. Katarzyna Rolf.