Filtruj wyniki

Dnia 16 listopada 2022 Rada Naukowa Instytutu Nauk Biologicznych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie podjęła uchwałę o nadaniu stopnia doktora nauk ścisłych i przyrodniczych mgr Rafałowi Czechowskiemu.

Gratulacje dla dr inż. Małgorzaty Karbarz za prestiżową nominację!

W wyniku rozstrzygnięcia konkursu OPUS 22 realizowanego przez Narodowe Centrum Nauki dwoje naukowców z Instytutu Biologii i Biotechnologii KNP Uniwersytetu Rzeszowskiego otrzymało środki na realizację swoich projektów badawczych.

Miło nam jest poinformować, że dnia 29 kwietnia 2022 roku Rada Dyscypliny nauki biologiczne Uniwersytetu Gdańskiego podjęła uchwałę o nadaniu stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych, dyscyplinie nauki biologiczne dr Justynie Ruchała.

Pracownicy Instytutu Biologii i Biotechnologii dr Leszek Potocki, mgr inż. Bernadetta Oklejewicz oraz studentka II roku studiów magisterskich kierunku Biotechnologia Pani inż. Aleksandra Baran otrzymali patent.

Pan Prof. dr hab. Andriy Sybirnyy po raz kolejny otrzymał dofinansowanie na prowadzenie badań w ramach programu OPUS z Narodowego Centrum Nauki, panel NZ1 - Podstawowe procesy życiowe na poziomie molekularnym.

Troje studentów kierunku biotechnologia realizuje projekty naukowe z zakresu immunologii w Zakładzie chemii medycznej Wydziału Medycyny Translacyjnej na Uniwersytecie w Lund pod Kierunkiem Prof. Anny Blom.