Filtruj wyniki

Światowy Dzień Chorób Rzadkich Na znak solidarności z chorymi oraz ich rodzinami na całym świecie podświetla się budynki instytucji publicznych w trzech kolorach: zielony, różowy i niebieski (symbol chorób: układu nerwowego, metabolicznych i genetycznych).

UWAGA STUDENCI! Szkolenia z języka angielskiego specjalistycznego z modułem distance learning w ramach projektu Kompleksowy program rozwoju Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Jean-Marc Nicaud jest pracownikiem The Micalis Institute, AgroParisTech/INRA we Francji. Jego główny wątek badawczy związany jest z biologią syntetyczną, metabolizmem lipidów oraz zagadnieniami dotyczącymi inżynierii metabolicznej genomu (CRISPR/Cas9, Goldengate, Gateway).

22 października 2019 r. odbyło się posiedzenie Komitetu Alokacji Zasobów, w skład którego wchodzą przedstawiciele partnerów PCI oraz przedstawiciele biznesu.