Aktualności / News
Publikacje pracowników Wydziału w International Journal of Molecular Sciences oraz w Molecules
Jest nam miło poinformować, że wyniki badań pracowników Interdyscyplinarnego Centrum Badań Przedklinicznych i Klinicznych UR w składzie dr inż. Gabriela Betlej, dr Ewelina Bator, prof. dr. hab. inż. Anna Koziorowska, prof. dr hab. Marek Koziorowski oraz dr Iwona Rzeszutek, zostały opublikowane w czasopiśmie International Journal of Molecular Sciences.
Życzenia wesołych Świąt oraz wielu udanych eksperymentów w 2025 roku
zobacz więcej Życzenia wesołych Świąt oraz wielu udanych eksperymentów w 2025 roku
Pracownicy Instytutu Biotechnologii współautorami publikacji w w czasopiśmie Dalton Transactions
Zespół w składzie dr hab. Robert Pązik, mgr Anna Tomaszewska oraz dr inż. Magdalena Kulpa-Greszta z Instytutu Biotechnologii opublikował artykuł naukowy o tytule „X and Q-band EMR study of ultrasmall Zn1-xMnxFe2O4 spinel nanoparticles fabricated under nonhydrolytic conditions” w czasopiśmie Dalton Transactions.
Święta w stylu Bio-Tech!
W przedświątecznej atmosferze kreatywności i naukowego natchnienia studenci z Koła Naukowego Bio-Tech wraz z pracownikami Instytutu Biotechnologii stworzyli własną, wyjątkową ozdobę świąteczną – X-mas Lab Tree! To nietypowe połączenie świątecznej tradycji z miłością do biotechnologii
SKN BIO-TECH życzy „Zdrowia pod Choinkę"
11 grudnia 2024 r., w budynku A1 odbyła się 3 edycja akcji "Zdrowie pod choinkę". Jest to inicjatywa zorganizowana przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego i SKN Położnych. Jej celem jest promowanie edukacji w zakresie zdrowia wśród społeczności akademickiej.
Gratulacje dla twórców patentu P.435341!
Pracowniczka Instytutu Biotechnologii UR odbyła szkolenie z zakresu anatomii i histologii człowieka w Katedrze Biomedycyny, Neuronauki i Zaawansowanej Diagnostyki w Uniwersytecie w Palermo
Dr inż. Jagoda Adamczyk-Grochala odbyła dwutygodniowe szkolenie z zakresu anatomii i histologii człowieka w zespole Prof. Valentiny Di Felice w Katedrze Biomedycyny, Neuronauki i Zaawansowanej Diagnostyki w Uniwersytecie w Palermo we Włoszech.
Ekspert PKA w dyscyplinie nauki chemiczne
Mamy przyjemność poinformować, że dr hab. Robert Pązik, prof. UR z Instytutu Biotechnologii został powołany na eksperta współpracującego z Zespołem nauk ścisłych i przyrodniczych Polskiej Komisji Akredytacyjnej w dyscyplinie nauki chemiczne.