Aktualności / News

Filtruj wyniki
Patrick Fickers i studenci

W dniach 3-7 czerwca przebywał w naszym Instytucie, w charakterze profesora wizytującego, prof. Patrick Fickers z Uniwersytetu w Liège (Belgia).

certyfikat PCI

Uzyskaliśmy Certyfikat Podkarpackiej Sieci Laboratoriów Badawczych i Wzorujących.

Dominik Wojdyła

Z przyjemnością informujemy, że pracownik Instytutu Biotechnologii mgr Dominik Wojdyła otrzymał dofinansowanie na prowadzenie badań w ramach konkursu Preludium2.

CSF24

Studenci kierunku Biotechnologia Kamila Bochenek i Kacper Osiadły biorą udział w Carpathian Startup Fest 2024

logo Komitetu Biotechnologii PAN

W dniu 24 maja br. delegaci Instytutu Biotechnologii UR dr hab. Justyna Ruchała prof. UR oraz dr hab. Maciej Wnuk prof. UR uczestniczyli w I zebraniu plenarnym Komitetu Biotechnologii PAN.

Justyna Ruchała

Nasza Koleżanka dr hab. Justyna Ruchała, prof. UR została mianowana nowym Dyrektorem Instytutu Biotechnologii.

Ewelina Golec

Instytut Biotechnologii UR zaprasza na otwarte seminarium dla studentów kierunku Biotechnologia z panią dr inż. Eweliną Golec z Lund University/ Roche.

czasopismo ABB

Pracownicy Instytutu Biotechnologii UR: Anna Deręgowska, Katarzyna Kozioł oraz studentki kierunku Biotechnologia UR: Natalia Tomaszek i Patrycja Cuch wraz ze zespołem naukowym Pani Profesor Natalii Sybirnej z Lwowskego Uniwersytetu Narodowego im. Iwana Franki opublikowali pracę naukową w czasopiśmie Archives of Biochemistry and Biophysics.

Nasz pracownik prowadził wykład w Podkarpackim Centrum Nauki "Łukasiewicz"

Miło jest nam jest poinformować, że w dniu 28 lutego 2024 roku został nadany stopień doktora habilitowanego Pani dr inż. Magdalenie Słowik-Borowiec.

Z wielką przyjemnością informujemy, że studentka kierunku biotechnologia Pani inż. Julia Słaby została współautorką artykułu naukowego opublikowanego w czasopiśmie Proceedings of the National Academy of Sciences (PNAS).