Aktualności / News

Pani dr hab. Justyna Ruchała członkiem redakcji FEMS Yeast Research wydawnictwa Oxford University Press /Justyna Ruchała, Ph.D., D.Sc has become a member of the Editorial Board of FEMS Yeast Research at Oxford University Press

Pani dr hab. Justyna Ruchała została członkiem redakcji (Editorial board) FEMS Yeast Research n wydawnictwa Oxford University Press.

FEMS Yeast Research jest wiodącym czasopisme, w swojej dziedzinie, wypełnia lukę między czystymi i stosowanymi badaniami nad konwencjonalnymi i niekonwencjonalnymi drożdżami i organizmami drożdżopodobnymi. Ponadto od 1 września 2023 r. czasopismo będzie wydawane w pełnym otwartym dostępie (Open Access).

2022 Journal Impact Factor: 3.2

Ranking 2022: 13/30 (Mikologia); 75/135 (Mikrobiologia); 81/156 (biotechnologia i mikrobiologia stosowana)

Źródło: Journal Impact Factor™, z Clarivate, 2023

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Justyna Ruchała, Ph.D., D.Sc has become a member of the Editorial Board of FEMS Yeast Research at Oxford University Press publishing house

FEMS Yeast Research is the leading journal in its field, bridging the gap between pure and applied research on conventional and unconventional yeasts and yeast-like organisms. In addition, from September 1, 2023, the journal will be published in full open access.

2022 Journal Impact Factor: 3.2

Ranking 2022: 13/30 (Mycology); 75/135 (Microbiology); 81/156 (Biotechnology & Applied Microbiology)

Source: Journal Impact Factor™, from Clarivate, 2023