Aktualności / News

Uroczystość obchodów 50- lecia pracy naukowej prof. dr hab. Marka Koziorowskiego oraz prof. dr hab. Andriey'a Sybirnyy'ego / Celebration of the 50th anniversary of the scientific work of professor Marek Koziorowski and professor Andrey Sybirnyy

W dniu 06 czerwca 2023 r. o godz. 8.30 w sali 42 , bud A0 odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 50-lecia pracy naukowej Pana prof.dr hab. Marka Koziorowskiego oraz Pana prof. dr hab. Andrey’a Sybirnyy’ego.

Jubilaci podzielili się z zebranymi gośćmi historiami a także ciekawostkami wraz z anegdotami z życia zawodowego i prywatnego.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością przedstawiciele władz Uniwersytetu Rzeszowskiego:

Prorektor ds. Kolegium Nauk przyrodniczych prof. dr hab. Idalia Kasprzyk, Dziekan Kolegium Nauk Przyrodniczych dr hab. Marta Łuszczak, prof. UR, Prodziekan dr Anna Szpila, Prodziekan dr inż. Karolina Pycia, Dyrektor Dziekanatu mgr Dorota Rączka-Laska, Dyrektor Biura Prorektora mgr Justyna Strzelczyk, Dyrektor Instytutu Informatyki dr hab. Jan G. Bazan, prof. UR, Dyrektor Instytutu Nauk Rolniczych, Ochrony i Kształtowania Środowiska prof. dr hab. Jadwiga Stanek-Tarkowska, Z-ca Dyrektora Instytutu Biologii dr hab. n. wet Waldemar Grzegorzewski, prof. UR oraz Dyrektor Szkoły Doktorskiej dr hab. Maciej Wnuk, prof. UR a także pracownicy Instytutu Biotechnologii i Instytutu Biologii.

Panom Profesorom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!!!