Aktualności / News

Warsztaty Akademii Servier

W dniu 14 czerwca w Instytucie Biotechnologii Kolegium Nauk Przyrodniczych gościliśmy przedstawicieli firmy Servier, którzy poprowadzili warsztaty z studentami kierunku Biotechnologia w ramach funkcjonującej Akademii Servier.

Magdalena Krawczyk-Wiśniewska, HR Projects Manager Servier oraz Ambasadorki firmy, studentki Karolina Suwała i Michalina Najdowska,  przedstawiły studentom profil i  funkcjonowanie firmy oraz wskazały możliwości podjęcia różnorodnej aktywności w ramach współpracy z Servier.

W drugiej części spotkania, Barbara Dolata, HR Partner, Certyfikowany Trener Points of You, przeprowadziła ze studentami warsztaty wskazujące jak bardzo ważnym elementem w swoim rozwoju jest samoświadomość.

W swoim imieniu i całego Instytutu, bardzo dziękuję naszym gościom za taką interakcję z naszymi studentami oraz współpracę z Instytutem Biotechnologii UR.

dr hab. Małgorzata Kus-Liśkiewicz, prof. UR