Absolwenci z rocznika 1973 z wizytą jubileuszową na UR

15 czerwca 2023 r. w Kolegium Nauk Przyrodniczych jubileusz 50-lecia ukończenia studiów obchodzili absolwenci z rocznika 1973, którzy ukończyli studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Rzeszowie na Wydziale Matematyki, Fizyki i Wychowania Technicznego na kierunku fizyka. Z rocznika, który ukończyło 53 osoby na spotkaniu pojawiło się 17 osób.
Delegacja absolwentów miała okazję zwiedzić nowoczesne laboratoria mieszczące się w Budynku A0. Były to laboratoria biotechnologiczne oraz laboratoria Centrum Mikroelektroniki i Nanotechnologii. Absolwenci spotkali się również z Panią prof. dr hab. Idalią Kasprzyk - Prorektor ds. Kolegium Nauk Przyrodniczych. Dziękując za miłe przyjęcia w murach UR, zapewnili nas, że wkrótce ponowie odwiedzą Uniwersytet Rzeszowski.

Absolwentom rocznika 1973 serdecznie gratulujemy pięknego jubileuszu!